Epische Filmmuziek | 1970-1980
- Fragmenten
- Epische Filmmuziek | 1970-1980
Epische Filmmuziek: de meest grootse, meeslepende, indrukwekkende orkestrale werken. Vandaag zijn we aanbeland in de jaren ‘70 van de vorige eeuw. Het decennium waarin het toerisme een vlucht neemt, discotheken populair worden en ABBA uit de speakers schalt. Het decennium van de autoloze zondag in Nederland en het Watergateschandaal in de Verenigde Staten. En het decennium van de film ‘A Bridge Too Far’: een film over de Slag om Arnhem in de Tweede Wereldoorlog.
Hans van den Boom vertelde meer over de muziek van John Addison in de film A Bridge Too Farin De Klassieken. Luister het fragment hier terug:
John Addison
A Bridge Too Far
BBC Concert Orchestra onder leiding van Rumon Gamba
⏰ Bekijk de hele tijdlijn van de Epische Filmmuziek van 'De Oorsprong' tot op 'Heden' via nporadio4.nl/epischefilmmuziek.