STER Advertentie

De Hart & Ziel Lijst hoor je van 14 tot en met 18 oktober iedere dag tussen 07.00 en 20.00 uur op NPO Radio 4. De volledige lijst bekijk je hier, maar: welke stukken hoor je nou wanneer? We hebben een blokkenschema voor je gemaakt. Dit zijn de stukken op maandag 14 oktober! (Bekijk ook dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

07.00 - 09.00 uur

300

Schumann

Kinderszenen

299

Bruckner

Motetten

298

Fanny Mendelssohn

Strijkkwartet in Es

297

Wagner

Tannhäuser

296

Händel

Concerti Grossi op. 6

295

Bernstein

Candide

294

Fauré

Après un rêve

293

Franck

Vioolsonate in A

292

Elgar

Pomp and Circumstance Marches

291

Mendelssohn

Lieder ohne Worte

 

Beluister de uitzending terug:

NPO Radio 4 Hart en Ziel Lijst | KRO-NCRV | Presentatie: Margriet Vroomans

09.00 - 12.00 uur

290

C.Ph. E. Bach

Celloconcert in A

289

Mendelssohn

Ouverture Die Hebriden

288

Williams

Star Wars

287

Puccini

La Bohème

286

Tsjaikovski

Symfonie nr. 5

285

Telemann

Tafelmusik

284

Mahler

Symfonie nr. 8 ‘Symfonie der Tausend’

283

Sjostakovitsj

Celloconcert nr. 1

282

Berlioz

Les nuits d'été

281

Grieg

Holberg Suite

280

Dowland

Werken voor luit

279

Ravel

Daphnis et Chloé

278

Chopin

Etudes

277

Sibelius

Karelia Suite

276

Piazzolla

Libertango

 

Beluister de uitzending terug:

NPO Radio 4 Hart en Ziel Lijst | AVROTROS | Presentatie: Ab Nieuwdorp

12.00 - 14.00 uur

275

Brahms

Klarinetkwintet

274

Elgar

Salut d'Amour

273

Mahler

Lieder eines fahrenden Gesellen

272

Mendelssohn

Symfonie nr. 4 ‘Italiaanse’

271

Sjostakovitsj

Jazz-suites

270

Händel

Zadok the Priest

269

Schönberg

Verklärte Nacht

268

Rutter

Magnificat

267

Dvořák

Slavische Dansen

266

Mozart

Così fan tutte

 

Beluister de uitzending terug:

NPO Radio 4 Hart en Ziel Lijst | AVROTROS | Presentatie: Carine Lacor, Sander Zwiep

14.00 - 16.00 uur

265

Bach

Concert voor hobo d'amore

264

Schubert

Die Forelle

263

Sjostakovitsj

Strijkkwartet nr. 8

262

Schütz

Musikalische Exequien

261

Brahms

Symfonie nr. 3

260

Franck

Prélude, Fugue et Variation

259

Van Otterloo

Turks Fruit

258

Poulenc

Stabat Mater

257

Mozart

Hoboconcert

256

Debussy

La Mer

Beluister de uitzending:

NPO Radio 4 Hart en Ziel Lijst | Omroep MAX | Presentatie: Christiaan Kuyvenhoven

16.00 - 18.00 uur

255

Sibelius

De Zwaan van Tuonela

254

Dvořák

Strijkkwartet nr. 12 ‘Amerikaans’

253

Britten

War Requiem

252

Morricone

The good, the bad and the ugly

251

Monteverdi

Madrigalen

250

Brahms

Symfonie nr. 4

249

Widor

Orgelsymfonie nr. 5

248

Purcell

King Arthur

247

Schubert

Pianotrio nr. 2 in Es

246

Verdi

Aida

 

Beluister de uitzending:

NPO Radio 4 Hart en Ziel Lijst | NTR | Presentatie: Hans Haffmans

18.00 - 20.00 uur

245

Shore

Lord of the Rings

244

Mozart

Hoornconcerten

243

Dvořák

Serenade voor strijkers

242

Gershwin

An American in Paris

241

Mahler

Rückert-Lieder

240

Mendelssohn

Symfonie nr. 3 ‘ Schotse’

239

Massenet

Thaïs

238

Mozart

Exsultate jubilate

237

Scarlatti

Klaviersonates

236

Adams

Short ride in a fast machine

Beluister de uitzending hier terug:

NPO Radio 4 Hart en Ziel Lijst | KRO-NCRV | Presentatie: Lex Bohlmeijer

Meer Hart & Ziel? Lees ook: