Overzicht van 16 februari 2018

De Nacht

00:00 - 05:00

De Nacht NPO Radio 4

Presentatie: non-stop

In deze uitzending

Ontspannende klassieke muziek in de nacht.
Voor de dag

05:00 - 07:00

Voor de dag KRO-NCRV

Presentatie: Carine Lacor

In deze uitzending

Jong presentatietalent van NPO Radio 4 bereidt je voor op de dag!
Luidspreker Luidspreker
06:18   Vrijdag Fandag!
Vrijdag Fandag!
Luidspreker Luidspreker
06:33   Sterrenkijken met Hilje
Sterrenkijken met Hilje
De Ochtend van 4

07:00 - 09:00

De Ochtend van 4 KRO-NCRV

Presentatie: Niels Heithuis

De Klassieken

09:00 - 12:00

De Klassieken AVROTROS

Presentatie: Ab Nieuwdorp

In deze uitzending

Elke werkdag van 9-12 de mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis, gepresenteerd door Ab Nieuwdorp. Met de Kettingreactie en WhatsAb. Mail uw opmerkingen en suggesties naar deklassieken@avrotros.nl.
Luidspreker Luidspreker
09:30   Kettingreactie
Mikhail Glinka Afscheid van St. Petersburg nr.10 ; De leeuwerik Boris Christoff [bas] & Alexandre Labinsky [piano]
Mikhail Glinka - Afscheid van St. Petersburg nr.10 ; De leeuwerik
Luidspreker Luidspreker
11:32   WhatsAb
Wat houdt je vandaag bezig?
WhatsAb 16 februari 2018
De Muziekfabriek

12:00 - 14:00

De Muziekfabriek AVROTROS

Presentatie: Hans van den Boom, Jet Berkhout

In deze uitzending

Een programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek voor de lunchtijd én elke dag (behalve zondag) om 13.30 uur de PRIJS CD. Naast informatie over muziek en componisten, óók de belangrijkste (muzikale) gespreksonderwerpen van de dag.
4 de Middag

14:00 - 16:00

4 de Middag Omroep MAX

Presentatie: Christiaan Kuyvenhoven

Podium

16:00 - 19:00

Podium NTR

Presentatie: Dieuwertje Blok

In deze uitzending

In Podium: nieuwe cd’s, muzieknieuws en concerttips.
Ons mailadres: podium@ntr.nl
AVROTROS Vrijdagconcert

20:00 - 22:30

AVROTROS Vrijdagconcert AVROTROS

Presentatie: Sander Zwiep

In deze uitzending

Rechtstreekse uitzending vanuit TivoliVredenburg te Utrecht.

Uitvoerenden:
Groot Omroepkoor en leden van het Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Michael Gläser
Lars Terray [bariton]
Ben Martin Weijand [piano]
Ad Broeksteeg [piano]

Op het programma:
Johannes Brahms (bew. B.M. Weijand) - Zigeunerlied op. 103 (voor koor en piano 4h)
Richard Strauss - Drei Männerchöre nach Gedichten von Friedrich Rückert (voor mannenkoor a capella)
Franz Schubert - Ständchen D.921 (voor bariton, vrouwenkoor en piano)
Franz Schubert - Gesang der Geister über den Wassern (voor mannenkoor, 2 altviolen, 2 cello’s en contrabas)
Johan Wagenaar - Prièr au printemps (voor vrouwenkoor en piano)
Robert Schumann - Romances op. 69: Tamburinschlägerin (voor vrouwenkoor a capella)
Robert Schumann - Romances op. 69: Meerfey (voor vrouwenkoor a capella)
Robert Schumann - Romances op. 91: In Meeres Mitten (voor vrouwenkoor a capella)
Johannes Brahms - Liebeslieder-Walzer op. 52 (voor koor en piano 4h)

Kalender

Gedraaid op Radio 4 overzicht

App de studio

Je moet minimaal 16 jaar zijn om deel te nemen aan deze dienst. Wil je meer informatie over hoe NPO omgaat met je gegevens, lees dan ons privacy statement