Uitzending gemist

Podium

NTR
  1. Gemiste uitzendingenchevron right
  2. Podium


Gepresenteerd door: Hans Haffmans

Vers van de pers: de nieuwste cd's, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland. Elke werkdag van 16:00 tot 19:00 uur en op zaterdag van 17:00 tot 19:00 uur op NPO Radio 4. Met Hans Haffmans, Dieuwertje Blok en Wouter Pleijsier.

Gedraaid in deze uitzending

18:32

Symfonie in E gr.t. - deel IV, "Sehr langsam"

Hans Rott

Symfonie in E gr.t. - deel IV, "Sehr langsam"

Bamberger Symphoniker

Jakub Hrusa

Deutsche Grammophon

18:23

Des Knaben Wunderhorn ; "Urlicht" (Arr.)

Gustav Mahler

Des Knaben Wunderhorn ; "Urlicht" (Arr.)

Nederlands Kamerkoor

Peter Dijkstra

Alpha

18:17

Symfonie in C gr.t., 1938-1940 - deel III, "Allegretto"

Igor Stravinsky

Symfonie in C gr.t., 1938-1940 - deel III, "Allegretto"

BBC Philharmonic

Andrew Davis

Chandos

18:10

Poëtische toonschilderingen B.161, op.85 - nr.12, "Bij een heldengraf"

Antonín Dvorák

Poëtische toonschilderingen B.161, op.85 - nr.12, "Bij een heldengraf"

Leif Ove Andsnes [piano]

Sony

18:04

Poëtische toonschilderingen B.161, op.85 - nr.5, "Boerenballade"

Antonín Dvorák

Poëtische toonschilderingen B.161, op.85 - nr.5, "Boerenballade"

Leif Ove Andsnes [piano]

Sony

17:51

L'Olympia ; deel I, "Édith" + deel II, "Barbara"

Karol Beffa

L'Olympia ; deel I, "Édith" + deel II, "Barbara"

Orchestre National Bordeaux Aquitaine

Pierre Dumoussaud

Félicien Brut [accordeon]

Erato

17:38

Symfonie nr.3, op.44 in a kl.t. - deel III, "Allegro"

Sergej Rachmaninov

Symfonie nr.3, op.44 in a kl.t. - deel III, "Allegro"

Sinfonia of London

John Wilson

Chandos

17:23

Gloria, 1959 - deel V, "Domine Deus Agnus Dei"

Francis Poulenc

Gloria, 1959 - deel V, "Domine Deus Agnus Dei"

Groot Omroepkoor & Radio Filharmonisch Orkest

Hans Graf

Claudia Patacca [sopraan]

nvt

17:19

Saint-Germain-des-Prés: Accordéon

Serge Gainsbourg

Saint-Germain-des-Prés: Accordéon

Félicien Brut [accordeon] & Vincent Dedienne [zang]

Erato

17:15

L'Olympia ; deel IV, "L'autre Charles"

Karol Beffa

L'Olympia ; deel IV, "L'autre Charles"

Orchestre National Bordeaux Aquitaine

Pierre Dumoussaud

Félicien Brut [accordeon]

Erato

17:11

Les heures dolentes (1905) - deel V, "Après-midi de dimanche"

Gabriel Dupont

Les heures dolentes (1905) - deel V, "Après-midi de dimanche"

Eric le Sage [piano]

Sony

17:04

En vacances ; nr.7 "Valse romantique"

Déodat de Séverac

En vacances ; nr.7 "Valse romantique"

Eric le Sage [piano]

Sony

196589255150

16:51

Der Stein der Weisen ; "Ouverture" + "Alle Wetter! O Ihr Götter"

Benedikt Schack & Wolfgang Amadeus Mozart & Franz Xaver Gerl & Johann Baptist Henneberg

Der Stein der Weisen ; "Ouverture" + "Alle Wetter! O Ihr Götter"

Hofkalle München

Rüdiger Lotter

Konstantin Krimmel [bariton]

Alpha

16:45

Der Stein der Weisen ; "Den Mädchen trauet nicht zu viel"

Benedikt Schack & Wolfgang Amadeus Mozart & Franz Xaver Gerl & Johann Baptist Henneberg

Der Stein der Weisen ; "Den Mädchen trauet nicht zu viel"

Hofkalle München

Rüdiger Lotter

Konstantin Krimmel [bariton]

Alpha

16:38

Orfeo ed Euridice ; Akte II - Reigen seliger Geister (Dans van de zalige geesten)

Christoph Willibald Gluck

Orfeo ed Euridice ; Akte II - Reigen seliger Geister (Dans van de zalige geesten)

Hofkalle München

Rüdiger Lotter

Alpha

16:18

Burleske voor piano en orkest, op.11 in d kl.t.

Richard Strauss

Burleske voor piano en orkest, op.11 in d kl.t.

SWF Sinfonie Orchester Baden-Baden

Zoltán Peskó

Nelson Freire [piano]

Decca

16:14

Orfeo ed Euridice - Mélodie (Dance of the Blessed Spirits)

Christoph Willibald Gluck

Orfeo ed Euridice - Mélodie (Dance of the Blessed Spirits)

Nelson Freire [piano]

Decca

16:08

Lyric for strings

George Walker

Lyric for strings

Royal Scottish National Orchestra

Kellen Gray

Linn

16:04

Symfonie nr.1 "Afro-American" ; deel III, "Humor: Animato"

William Grant Still

Symfonie nr.1 "Afro-American" ; deel III, "Humor: Animato"

Royal Scottish National Orchestra

Kellen Gray

Linn