Naar homepage
Uitzending gemist

NTR Opera Live
NTR

  1. Gemiste uitzendingenchevron right
  2. NTR Opera Live


Gepresenteerd door: Hein van Eekert

Dmitri Sjostakovitsj – De Neus
Rechtstreeks uit het Nationaltheater in München. Orkest van de Beierse Staatsopera olv Vladimir Jurowksi.

Platon Kusmič Kovaljov               Boris Pinkhasovich
Ivan Jakovlevič                           Sergei Leiferkus
Praskovja Osipovna                      Laura Aikin
Districtssupervisor van de politie Andrey Popov
Ivan                                            Sergey Skorokhodov
De neus                                       Anton Rositskiy
Lakei van de gravin                     Sean Michael Plumb
Advertentieredacteur                  Gennady Bezzubenkov
1. Bediende                                 Martin Snell
2. Bediende                                 Piotr Micinski
3. Bediende                                 Milan Siljanov
4. Bediende                                 Bálint Szabó
5. Bediende                                 Andrew Hamilton
6. Bediende                                 Theodore Platt
7. Bediende                                 Andrew Gilstrap
8. Bediende                                 Roman Chabaranok
1. Agent                                      Roman Chabaranok
2. Agent                                      Tansel Akzeybek
3. Agent                                      Piotr Micinski
4. Agent                                      Milan Siljanov
5. Agent                                      Alexander Fedorov
6. Agent                                      Andrew Gilstrap
7. Agent                                      Armando Elizondo
8. Agent                                      Granit Musliu
9. Agent                                      Vasily Efimov
10. Agent                                    Martin Snell
Vader                                          Gennady Bezzubenkov
Moeder                                        Laura Aikin
1. Zoon                                        Sergey Skorokhodov
2. Zoon                                        Theodore Platt
Pjotr Fjodorovič                          Ulrich Reß
Ivan Ivanovič                              Sean Michael Plumb
Oude dame                                   Doris Soffel
Handelares                                   Eliza Boom
Arzt                                            Gennady Bezzubenkov
Jarischkin, vriend van Kovaljov   Tansel Akzeybek
Podtočina Pelageja Grigorjevna    Alexandra Durseneva
Ihre Tochter                                Mirjam Mesak
1. Heer                                        Tansel Akzeybek
2. Heer                                        Alexander Fedorov
3. Heer                                        Granit Musliu
4. Heer                                        Martin Snell
5. Heer                                        Roman Chabaranok
6. Heer                                        Andrew Gilstrap
7. Heer                                        Vasily Efimov
Ein alter Mann                            Anton Rositskiy
1. Net gearriveerde                      Anton Rositskiy
2. Net gearriveerde                      Gennady Bezzubenkov
Speculant                                    Milan Siljanov
Geëerde kolonel                          Anton Rositskiy
1. Gek                                         Alexander Fedorov
2. Gek                                         Piotr Micinski
1. Student                                   Tansel Akzeybek
2. Student                                   Granit Musliu
3. Student                                   Theodore Platt
4. Student                                   Bálint Szabó
5. Student                                   Vasily Efimov
6. Student                                   Armando Elizondo
7. Student                                   Ulrich Reß
8. Student                                   Sean Michael Plumb
Eerwaarde Dame                         Laura Aikin
1. Bekende van Kovaljov              Martin Snell
Andere bekende van Kovaljov       Ulrich Reß
3. Bekende van Kovaljov              Piotr Micinski
Wachter                                      Bálint Szabó
Heiduck                                       Bálint Szabó
Bewaker van de politiechef          Anton Rositskiy
Koetsbestuurder                          Bálint Szabó
Koetsier                                      Bálint Szabó
Sopransolo (Kasaner Kathedraal)  Mirjam Mesak
Tenorsolo (Kasaner Kathedraal)    Sergey Skorokhodov
Eunuchen                                   Meili Li,Matthias Dähling,Changhoun Eo,Brennan Hall,Kiuk Kim,Aleksandar Timotic
 

Fragmenten uit deze uitzending

Gedraaid in deze uitzending

22:54

Guercoeur ; Akte III; Prélude symphonique

Albéric Magnard

Guercoeur ; Akte III; Prélude symphonique

Orchestre du Capitole de Toulouse

Michel Plasson

EMI Digital

7491938

22:45

Das Land des Lächelns ; "Dich sehe ich - Wer hat due Liebe uns ins Herz gesenkt"

Franz Lehár

Das Land des Lächelns ; "Dich sehe ich - Wer hat due Liebe uns ins Herz gesenkt"

Symphonie-Orchester Graunke

Willy Mattes

Anneliese & Gedda Rothenberger [Lisa; sopraan]

EMI Classics

4 16665-2

22:35

Der Zarewitsch Einleitung – ‘Einer wird kommen’ – ‘Es steht ein Soldat am Wolgastrand’

Franz Léhar

Der Zarewitsch Einleitung – ‘Einer wird kommen’ – ‘Es steht ein Soldat am Wolgastrand’

Symphonie-Orchester Graunke Singgemeinschaft Rudolf Lamy

Carl Michalski

Melitta Muszely (Sonja) Fritz Wunderlich (Zarewitsch)

Warner

9 93532 2

22:10

Mahagonny Songspiel ; Delen 1, 2 en3

Kurt Weill

Mahagonny Songspiel ; Delen 1, 2 en3

König Ensemble

Jan-Latham König

Trudeliese Schmidt Gabrielle Ramm

Capriccio

C7178

22:00

Turandot ; Akte III - "Tu che di gel sei cinta" & "Liù! Liù Sorgi!"

Giacomo Puccini

Turandot ; Akte III - "Tu che di gel sei cinta" & "Liù! Liù Sorgi!"

London Philharmonic Orchestra & John Aldis Choir

Zubin Mehta

Montserrat Caballé [Liù] & Nicolai Ghiaurov [Timur]

Decca

4142 742

21:36

Benzin ; Finale

Emile Von Reznicek

Benzin ; Finale

de Robert Schumann-Philharmonie Koor van de Opera Chemnitz

Frank Beermann

Carsten Süss (Ulysses) Johanna Stojkovic (Gladys)

CPO

777-6532

21:25

L’abandon d’Ariane (compleet)

Darius Milhaud

L’abandon d’Ariane (compleet)

Capella Craconiensis

Karl Anton Rickenbacher

Aleksandra Baranska (Phèdre) Klaudia Cieslik (Ariane)

Koch Schwann

3-1139-2

19:17

De Neus

Dmitri Sjostakovitsj

De Neus

Koor van de Beierse Staatsopera & Orkest van de Beierse Staatsopera

Vladimir Jurowski

Boris Pinkhasovich & Sergei Leiferkus & Laura Aikin & Andrey Popov & Sergey Skorokhodov & Anton Rositskiy & Sean Michael Plumb & Gennady Bezzubenkov & Doris Soffel & Eliza Boom & Alexandra Durseneva & Mirjam Mesak

nvt