Het Zondagochtend Concert:

Het Zondagochtend Concert is een serie concerten met toegankelijke muziek, op zondag rechtstreeks om 11.00 uur vanuit het Concertgebouw in Amsterdam. Beluister de volledige concerten in deze podcast!

Podcast afleveringen

Het Zondagochtend Concert (29 november 2020)

Groot Omroepkoor
Benjamin Goodson, dirigent
Nino Gvetadze, piano
Daniel Rowland, viool
Leo van Doeselaar, orgel

* J. MacMillan - uit The Strathclyde motets: Data est mihi omnis potestas; Lux aeterna
* J. MacMillan - After the Tryst
* C. Scott - Water wagtail, op.71 nr.3
* C. Scott - Bells & Paradise Birds (uit 'Poems')
* F. Mendelssohn - uit: Drie psalmen, op.78; Richte mich, Gott
* J. Dove - Seek him that Maketh the Seven Stars
* E. Elgar - Chanson de Matin & Chanson de Nuit
* E. Elgar - There is sweet music
* W. Walton - The twelve

Het Zondagochtend Concert (22 november 2020)

Solisten van het Concertgebouw Kamerorkest:
Jenena Ristic, viool
Marleen Asberg, viool
Frederik Boits, altviool
Roland Krämer, altviool
Benedikt Enzler, cello
Christian Hacker, cello

* L. Boccherini - Sextet voor strijkers, op.23 nr.4
* P. Tsjaikovsky - Sextet, op.70 'Souvenir de Florence'

Het Zondagochtend Concert (15 november 2020)

Radio Filharmonisch Orkest
Kevin John Edusei, dirigent
Liza Ferschtman, viool

* A. Arenski - Variaties op een thema van Tsjaikovsky
* P. Tsjaikovski - Souvenir d'un lieu cher, op.42 (arr. Glazounov)
* I. Stravinski - Suite uit het ballet Pulcinella

Het Zondagochtend Concert (8 november 2020)

Camerata RCO
Thomas Beijer, piano

* W.A. Mozart - Pianoconcert nr.23, KV.488 (arr. Beijer)
* J. Brahms - Eerste Serenade, op.11 (nonet-versie)

Het Zondagochtend Concert (1 november 2020)

Van Baerle Trio:
Hannes Minnaar, piano
Maria Milstein, viool
Gideon den Herder, cello

* L. van Beethoven - Pianotrio, op.70 nr.1 'Geistertrio'
* E. Chausson - Pianotrio, op.3

Het Zondagochtend Concert (25 oktober 2020)

Leden van het Radio Filharmonisch Orkest
Karina Canellakis, dirigent

* W.A. Mozart - Serenade voor blazers, KV.361 'Gran partita'

Het Zondagochtend Concert (18 oktober 2020)

Liza Ferschtman, viool *
Lilli Maijala, altviool *
Joris van den Berg, cello
Bram van Sambeek, fagot
Mees Vos, hoorn
Olivier Patey, klarinet
Pierre de Maistre, contrabas

* W.A. Mozart - Duo voor viool en altviool, KV 423 *
* L. van Beethoven - Septet, op.20

Het Zondagochtend Concert (11 oktober 2020)

Storioni Trio
* L. van Beethoven - Pianotrio op.1 nr.1
* A. Dvorák - Pianotrio nr.4, op.90 'Dumky'

Het Zondagochtend Concert (4 oktober 2020)

Noord Nederlands Orkest
Nodoka Okisawa, dirigent
Nino Gvetadze, piano
* W.A. Mozart - Pianoconcert nr.14, KV 449
* R. Strauss - Suite 'Der Bürger als Edelmann', op.60

Het Zondagochtend Concert (27 september 2020)

Radio Filharmonisch Orkest
James Gaffigan, dirigent
Noa Wildschut, viool (foto)
* G. Fauré - Suite Pèlléas et Mélisande, op.80
* C. Saint-Saëns - Derde vioolconcert, op.61
* C. Saint-Saëns - Bacchanale (uit 'Samson et Dalila')

Het Zondagochtend Concert (20 september 2020)

Concertgebouw Kamerorkest
Niek Baar, viool
* A. Dvo?ák - Romance voor viool en strijkorkest, op.11
* M. Ravel - Tzigane voor viool en strijkorkest
* P.I. Tsjaikovski - Serenade voor strijkers, op.48

Het Zondagochtend Concert (13 september 2020)

Radio Filharmonisch Orkest
Groot Omroepkoor
Karina Canellakis, dirigent
* J.-P. De Graaff - Les cymbales sonores
* J. Sibelius - Derde symfonie, op.52
* J. Brahms - Schicksalslied, op.54

Het Zondagochtend Concert (6 september 2020)

Strijkers van Nordwestdeutsche Philharmonie
Yves Abel, dirigent
Anna Fedorova, piano

* F. Mendelssohn - Symfonie voor strijkorkest nr.10
* F. Chopin - Tweede pianoconcert, op.21
* toegift: F. Chopin - Wals op. 34 nr.3 (Vivace)
* P. Tsjaikovsky - Wals (uit Serenade voor strijkers, op.48)

Het Zondagochtend Concert ARCHIEF (30 augustus 2020)

ca. 10.04 uur:
W.A. Mozart - Symfonie nr.1, KV.16
Ludwig o.l.v. Joris van Rijn
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 6 oktober 2013)

ca. 10.17 uur:
C. Debussy - Vioolsonate
Alina Ibragimova, viool
Cédric Tiberghien, piano
(opname Kleine Zaal Concertgebouw, 25 september 2011)

ca. 10.31 uur:
G. Holst - Suite voor strijkorkest 'St.Paul's Suite'
Württembergisches Kammerorchester Heilbronn o.l.v. Case Sciglione
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 13 januari 2013)

ca. 10.45 uur:
A. Dvorák - Concert voor cello en orkest, op.104
Jean-Guihen Queyras, cello
Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Pietari Inkinen
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 28 september 2008)

ca. 11.30 uur:
F. Danzi - Kwintet voor fluit, hobo, klarinet, fagot en hoorn, op.56 nr.2
Farkas Kwintet Amsterdam
(opname Kleine Zaal Concertgebouw, 31 mei 2009)

ca. 11.44 uur:
P.I. Tsjaikovsky - Capriccio Italien
Radio Filharmonisch Orkestt o.l.v. Jaap van Zweden
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 2 september 2013)

Het Zondagochtend Concert (23 augustus 2020)

ca. 10.04 uur:
J.P. Rameau - Suite uit 'Dardanus'
Combattimento Consort Amsterdam o.l.v. Jan Willem de Vriend
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 27 april 1997)

ca. 10.23 uur:
J. Haydn - Stabat mater
Julie Gooding, sopraan
Margriet van Reisen, alt
Werner Güra, tenor
Geert Smits, bas
Cappella Amsterdam
Radio Kamer Orkest o.l.v. Frans Brüggen
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 28 september 2003)

ca. 11.25 uur:
F.Liszt - Sarabande und Chaconne aus dem Singspiel Almira von Händel, S.181
Mariam Batsahvili, piano
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 9 november 2014)

ca. 11.38 uur:
F. Schubert - Symfonie in b.kl.t. D.759 'Unvollendete'
Radio Kamer Filharmonie o.l.v. Hartmut Haenchen
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 10 december 2006)

Het Zondagochtend Concert (16 augustus 2020)

ca. 10.04 uur:
G.F. Händel - Concerto grosso, HWV.313
Petra Müllejans, viool
Freiburger Barockorchester
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 6 april 2003)

ca. 10.17 uur:
W.A. Mozart - La finta giardineira, KV.196 (fragmenten)
Charlotte Margiono, sopraan
Lieuwe Visser, bas & verteller
Amsterdamse Bachsolisten o.l.v. Henk Rubingh
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 21 september 1997)

ca. 10.52 uur:
D. Sjostakovitsj - Concert voor cello en orkestg nr.2, op.126
Lynn Harrell, cello
Radio Symfonie Orkest o.l.v. Eri Klas
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 25 februari 2001)

ca. 11.27 uur:
J, Haydn - Pianotrio Hob.XV nr.20
Altenberg Trio Wien
(opname Kleine Zaal Concertgebouw, 24 januari 2010)

ca. 11.43 uur:
S. Tanejev - Cantate 'Johannes van Damascus', op.1
Groot Omroepkoor
Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Vasily Petrenko
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 19 mei 2013)

Het Zondagochtend Concert ARCHIEF (9 augustus 2020)

ca. 10.04 uur:
G.P. Telemann - Suite voor viool en orkest in F.
Christian Tetzlaff, viool
Radio Kamer Orkest o.l.v. Roy Goodman
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 1 maart 1998)

ca. 10.28 uur:
N. Miaskovsky - Concert voor cello en orkest, op.66
Dmitri Ferschtman, cello
Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Hans Vonk
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 9 september 2001)

ca. 10.58 uur:
F. Schubert - Sonatine voor viool en piano, D.384
Lorenzo Gatto, viool
Julien Libeer, piano
(opname Kleine Zaal Concertgebouw, 15 april 2018)

ca. 11.12 uur:
A. Bruckner - Derde symfonie
Radio Symfonie Orkest o.l.v. Stanislaw Skrowaczewski
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 28 maart 2004)

Het Zondagochtend Concert ARCHIEF (2 augustus 2020)

ca. 10.04 uur:
L. van Beethoven - Concert voor piano en orkest nr.3, op.37
Imogen Cooper, piano
Radio Kamer Filharmonie o.l.v. Frans Brüggen
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 16 december 2007)

ca. 10.41 uur:
G. Verdi - Strijkkwartet in e.kl.t.
Matangi Kwartet
(opname Kleine Zaal Concertgebouw, 5 oktober 2003)

ca. 11.09 uur:
N. Rimski-Korsakov - Sheherazade, op.35
Het Gelders Orkest o.l.v. Ken-Ichiro Kobayashi
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 30 maart 2008)

Het Zondagochtend Concert ARCHIEF (26 juli 2020)

In deze uitzending

ca. 10.04 uur:
J. Haydn - Strijkkwartet, op. 33 nr.1
Faust Quartett
(opname Kleine Zaal Concertgebouw, 20 november 2016)

ca. 10.26 uur:
G. Bizet - Symfonie in C.gr.t.
Koninklijk Filharmonisch Orkest van Vlaanderen o.l.v. Grant Llewellyn
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 20 okotber 1996)

ca. 10.59 uur:
F. Chopin - Concert voor piano en orkest nr.1, op.11
Paolo Giacometti, piano
Het Gelders Orkest o.l.v. Michel Tilkin
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 15 september 2002)

ca. 11.44 uur:
G. Gershwin - An American in Paris
Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Ulf Schirmer
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 7 december 2003)

Het Zondagochtend Concert ARCHIEF (19 juli 2020)

In deze uitzending

F. Schubert - Variaties D.802 'Trockne Blumen'
Juliette Hurel (fluit), Hélène Couvert (piano)
Opname Kleine Zaal Concertgebouw, 3 januari 2016

F. Schubert - Mis nr.5 in As .gr.t. D.678
Sarah Wegener (sopraan), Sophie Harmsen (mezzosopraan), Ilker Arcayürek (tenor), Sebastian Noack (bas), Groot Omroepkoor Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Frieder Bernius
Opname Grote Zaal Concertgebouw, 26 maart 2017

L. van Beethoven - Concert voor piano, viool, cello en orkest, op.56 'Tripelkonzert'
Storioni Trio, Münchner Kammerorchester o.l.v. Alexander Liebreich
Opname Grote Zaal Concertgebouw, 18 januari 2004

P.I. Tsjaikovsky - Fantasie-ouverture 'Romeo en Julia'
Sinfonieorchester Sankt Gallen o.l.v. Modestas Pitrenas
Opname Grote Zaal Concertgebouw, 2 februari 2020

Het Zondagochtend Concert ARCHIEF (12 juli 2020)

In deze uitzending

ca. 10.04 uur:
C.P.E. Bach - Concert voor twee klavecimbels, Wq.46
Tini Mathot, klavecimbel
Ton Koopman, klavecimbel
Amsterdam Baroque Orchestra
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 15 oktober 1995)

ca. 10.29 uur:
W.A. Mozart - Concertone voor twee violen en orkest, KV.190
Marieke Blankestijn, viool
Arvid Engegard, viool
Radio Kamer Orkest o.l.v. Ton Koopman
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 16 februari 1997)

ca. 10.56 uur:
F. Liszt - Eine Symphonie zu Dantes Divina Commedia, S.109
Nederlands Concertkoor
Radio Symfonie Orkest o.l.v. Hartmut Haenchen
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 31 oktober 2004)

ca. 11.43 uur:
A. Dvorák - Symfonische variaties, op.78
Radio Symfonie Orkest o.l.v. Jac van Steen
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 7 juni 1998)

Het Zondagochtend Concert ARCHIEF (5 juli 2020)

ca. 10.04 uur:
J.S. Bach - Cantate 92 'Ich hab in Gottes Herz und Sinn'
Veronika Winter, sopraan
Jürgen Banholzer, countertenor
Julian Prégardien, tenor
Ekkehard Abele, bas
Die Rheinische Kantorei & Das kleine Konzert o.l.v. Hermann Max
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 14 mei 2006)

ca. 10.32 uur:
B. Smetana - Pianotrio, op.15
Storioni Trio
(opname Kleine Zaal Concertgebouw, 27 maart 2011)

ca. 11.01 uur:
B. Smetana - Mijn vaderland: Moldau & Sarka
Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Krzystof Urbanski
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 22 april 2006)

ca. 11.26 uur:
P.I. Tsjaikovsky - Eerste pianoconcert, op.23
Nikolai Lugansky, piano
Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Jaap van Zweden
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 4 oktober 2006)

Het Zondagochtend Concert ARCHIEF (28 juni 2020)

ca. 10.04 uur:
J. Haydn - Symfonie nr.85 ' La Reine'
Radio Kamerorkest o.l.v. Ton Koopman
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 20 september 1998)

ca. 10.32 uur:
C.P.E. Bach - Concert voor cello en strijkorkest, Wq.170
Anner Bijlsma, cello
Combattimento Consort Amsterdam o.l.v. Jan Willem de Vriend
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 4 januari 1998)

ca. 10.52 uur:
G. Pierné - Introduction et variations sur une ronde populaire
Aurelia Saxofoon Kwarter
(opname Kleine Zaal Concertgebouw, 19 maart 1995)

ca. 11.01 uur:
S. Rachmaninoff - Tweede Symfonie, op.27
Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Eivind Gullberg Jensen
(opname Grote Zaal Concertgebouw, 3 oktober 2010)

Het Zondagochtend Concert ARCHIEF (21 juni 2020)

ca. 10.04 uur
J.S. Bach - Goldberg-variaties, BWV 988 (arr.)
Sitkovetsky Trio
(Opname Kleine Zaal Concertgebouw, 8 september 2013)

ca. 10.56 uur
P.I. Tsjaikovsky - Sonate voor piano, op.37 ‘Grande sonate’
Elisabeth Leonskaja, piano
(Opname Kleine Zaal Concertgebouw, 19 maart 2017)

ca. 11.31 uur
A. Dvorák - Vioolconcert, op.53
Leonidas Kavakos, viool
Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Claus Peter Flor
(Opname Grote Zaal Concertgebouw, 11 mei 2008)

Het Zondagochtend Concert ARCHIEF (14 juni 2020)

ca. 10.04 uur
Ch. Avison - Concerto grosso nr.6
Concerto Köln
(Opname Grote Zaal Concertgebouw, 19 januari 2014)

ca. 10.17 uur
F. Mendelssohn - Pianotrio nr.1, op.49
Guarneri Trio
(Opname Kleine Zaal Concertgebouw, 4 februari 1996)

ca. 10.45 uur
W.A. Mozart - Symfonie nr.39, KV 543
Anima Eterna o.l.v. Jos van Immerseel
(Opname Grote Zaal Concertgebouw, 9 mei 2009)

ca. 11.13 uur
S. Rachmaninoff - Derde pianoconcert, op.30
Anna Fedorova, piano
Nordwestdeutsche Philharmonie o.l.v. Gerard Oskamp
(Opname Grote Zaal Concertgebouw, 22 november 2015)

Het Zondagochtend Concert ARCHIEF (7 juni 2020)

ca. 10.04 uur
J.S. Bach - Orkestsuite nr.1, BWV 1066
Freiburger Barockorchester o.l.v. Gottfried von der Goltz
(Opname Grote Zaal Concertgebouw, 16 januari 2000)

ca. 10.26 uur
W.A. Mozart - Pianoconcert nr.13, KV 415
Kristian Bezuidenhout, piano
Australian Chamber Orchestra o.l.v. Richard Tognetti
(Opname Grote Zaal Concertgebouw, 28 september 2014)

ca. 10.52 uur
J. Röntgen - Strijktrio nr. 13
Lendvai String Trio
(Opname Kleine Zaal Concertgebouw, 22 mei 2016)

ca. 11.14 uur
J. Brahms - Eerste symfonie, op.68
Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Edo de Waart
(Opname Grote Zaal Concertgebouw, 28 januari 2018)

Uitzending van 31 mei 2020

1. L. van Beethoven - Ouverture Die Geschöpfe des Prometheus
2.  L. van Beethoven - Musik zu einem Ritterballet
3.  L. van Beethoven - Derde pianoconcert

Uitzending van 24 mei 2020

1. W.A. Mozart - Strijkkwintet, KV 516
2.  W.A. Mozart - Hoornkwintet, KV 407

Uitzending van 17 mei 2020

MAHLERFESTIVAL 2020
Het Mahlerfestival in het Amsterdamse Concertgebouw kan niet doorgaan,
maar Radio 4 biedt een alternatief.
Van 8 tm 17 mei worden alle geplande werken van Gustav Mahler uitgevoerd door de verschillende Nederlandse symfonie-orkesten.

Vandaag:
1.  G. Mahler - Pianokwartet-deel  (instr.: Collin Matthews)
Kon. Concertgebouworkest o.l.v. Lothar Zagrosek
(opname van 12 november 2009)

2.  A. von Zemlinsky - Die Seejungfrau
Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Edo de Waart
(opname van 20 september 1996)

Uitzending van 10 mei 2020

MAHLERFESTIVAL 2020
Het Mahlerfestival in het Amsterdamse Concertgebouw kan niet doorgaan,
maar Radio 4 biedt een alternatief.
Vandaag:
1.  G. Mahler - Drei frühe Lieder (met piano)
2.  G. Mahler - Lieder und Gesänge (met piano)
3.  G. Mahler - Lieder eines fahrenden Gesellen (met piano)
4.  G. Mahler - Rückert-Lieder (met piano)

Uitzending van 3 mei 2020

1. J. Haydn - Strijkkwartet, op.33 nr. 1
2. P.I. Tsjaikovski - Tweede strijkkwartet, op. 22

Uitzending van 26 april 2020

1. R. Strauss – Till Eulenspiegels lustige Streiche
2. G. Mahler (arr. Britten) - What the Wild Flowers Tell Me
3. D. Sjostakovitsj - Negende symfonie

Uitzending van 19 april 2020

Op deze ochtend presenteert Hans van den Boom vanuit de studio in Hilversum.
Met o.a.:
1. C. Saint-Saëns - Vijfde pianoconcert 'Egyptische'
2. L. v. Beethoven - Sonate nr. 28
3. M. Ravel - Daphnis et Chloé, suite 2

Uitzending van 12 april 2020

Op deze ochtend presenteert Hans van den Boom vanuit de studio in Hilversum.

Met o.a.:
1. M. Bruch - Eerste vioolconcert, op.26
2. L. v. Beethoven - Vijfde symfonie, op. 67

Uitzending van 5 april 2020

Op deze ochtend presenteert Hans van den Boom vanuit de studio in Hilversum.
Met o.a.:
1. C. Saint-Saëns - Barcarolle
2. E. Chausson - Pianokwartet, op.30

Uitzending van 29 maart 2020

DIT ZONDAGOCHTEND CONCERT IS -HELAAS- GEANNULEERD.
Op deze ochtend presenteert Hans van den Boom vanuit de studio in Hilversum.
Met o.a.:
1. F. Liszt - 'Orpheus'
2. F. Liszt - Fantasie voor piano en orkest over Hongaarse Volksthema's
3. P.I. Tsjaikovsky (arr. Pletnev) - Suite uit Notenkraker
4. R. Wagner - Siegfried Idyll

Uitzending van 22 maart 2020

DE ZONDAGOCHTEND CONCERTEN VAN 19 en 22 MAART ZIJN -HELAAS- GEANNULEERD

Ook de live uitzendingen gaat dus dus niet door. Op die ochtenden presenteert Hans van den Boom vanuit de studio in Hilversum.

Uitzending van 15 maart 2020

DE ZONDAGOCHTEND CONCERTEN VAN 15, 19 en 22 MAART ZIJN -HELAAS- GEANNULEERD

Ook de live uitzendingen gaat dus dus niet door. Op die ochtenden presenteert Hans van den Boom vanuit de studio in Hilversum.

Uitzending van 8 maart 2020

Nordwestdeutsche Philharmonie
Jonathon Heyward, dirigent
Bram van Sambeek, fagot

*  W.A. Mozart - Fagotconcert, KV 191
*  L. van Beethoven - Vierde symfonie, op. 60

Uitzending van 23 februari 2020

Württembergisches Kammerorchester Heilbronn
Vincent de Kort, dirigent
Carel Kraayenhof, bandoneon

*  A. Piazzolla - Tango Ballet
*  A. Piazzolla - Milonga del ángel
*  C. Kraayenhof - Fuerza!
*  L. Bacalov - Il Postino
*  A. Piazzolla - Otoño porteño
*  G. Gershwin - Lullaby
*  C. Kraayenhof - Desconcierto
*  A. Piazzolla - Bandoneonconcert, deel 3
*  A. Piazzolla - Adiós Nonino

Uitzending van 16 februari 2020

Groot Omroepkoor
Peter Dijkstra, dirigent
Sarah Brady, sopraan
Sebastian Wartig, bariton
Pianoduo Scholtes-Janssens

*  J. Brahms - Ein Deutches Requiem, op. 45

Uitzending van 9 februari 2020

Radio Filharmonisch Orkest
Omer Meir Wellber, dirigent

*  R. Wagner - Vorspiel und Liebestod (uit Tristan und Isolde)
*  P.I. Tsjaikovski - Zesde symfonie, op. 74 'Pathétique'

Uitzending van 2 februari 2020

Sinfonieorchester Sankt Gallen
Modestas Pitrenas, dirigent
Anna Fedorova, piano

*  S. Rachmaninoff - Eerste pianoconcert, op. 1
*  P.I. Tsjaikovski - Fantasie-ouverture Romeo en Julia

Uitzending van 26 januari 2020

Marinierskapel der Koninklijke Marine
Arjan Tien, dirigent
Olivier Patey, klarinet
Jan Bouman, operator pianola

*  R. Glière - Plechtige Ouverture voor de 20e verjaardag van de Oktober-revolutie
*  N. Rimsky-Korsakov - Concertino voor klarinet en blaasorkest
*  S. Prokofjev - Mars, op. 99
*  J. Adams - Short ride in a fast machine
*  G. Gershwin - Rhapsody in blue (pianorol met Gershwin zélf)
*  A. Copland - El Salon Mexico
*  D. Sjostakovitsj - Mars van de Soviet Militia, op. 139

Uitzending van 19 januari 2020

Nederlands Philharmonisch Orkest
Elim Chan, dirigent
Eline Hensels, cello

* A. Dvorák - Rondo voor cello en orkest
* A. Dvorák - Waldesruhe voor cello en orkest
*  P.I. Tsjaikovski - Vijfde symfonie, op. 64

Uitzending van 12 januari 2020

Radio Filharmonisch Orkest
Vasily Petrenko, dirigent
Daniel Müller-Schott, cello

*  J. Haydn - Eerste celloconcert in C.
*  R. Strauss - Also sprach Zarathustra

Uitzending van 5 januari 2020

NIEUWJAARSCONCERT:
Sinfonieorchester Wuppertal
Julia Jones, dirigent

* G. Rossini - Ouverture Guillaume Tell
* E. Wolf-Ferrari - Intermezzo uit I gioielli della Madonna
* J. Strauss jr. - Marie-Taglioni-polka, op.173
* J. Strauss jr. - Rosen aus dem Süden, op.388
* P. Mascagni - Intermezzo uit Cavalleria rusticana
* G. Verdi - Ouverture Nabucco
* J. Strauss jr. - Ouverture Cagliostro in Wien
*  J. Strauss jr. - Entr'acte uit Eine Nacht in Venedig
*  J. Strauss jr. - Polka schnell, op.413
*  J. Strauss jr. - Furioso-Polka, op.260

Uitzending van 29 december 2019

Eric Lu, piano

* J. Brahms - Intermezzo, op.117 nr.1
* R. Schumann - Thema met variaties 'Geistervariationen'
* F. Chopin - 24 preludes, op.28

Uitzending van 22 december 2019

Radio Filharmonisch Orkest
Groot Omroepkoor
Jan Willem de Vriend, dirigent
Ruby Hughes, sopraan
Beth Taylor, alt
Matthew Swensen, tenor
Henning von Schulman, bas
Henk Neven, bas

* W.A. Mozart - Adagio en Fuga, KV 546
* F. Mendelssohn - Christus, op.97
* W.A. Mozart - Krönungsmesse, KV 317

Uitzending van 15 december 2019

FAMILIECONCERT:
Nordwestdeutsche Philharmonie
Christian Baldini, dirigent
Chris Peters, acteur
Jade Robin, actrice

* P.I. Tsjaikovski - De Notenkraker