Mozartweek - de Opera's

Mozartweek - de Opera's

In het kader van de Mozartweek fragmenten uit alle opera's: aria's, duetten, ensembles, koren en dansen. We beginnen met een van Mozarts muzikale grappen en vier uur en vijf Dames of the British Empire later zijn alle opera's een keertje langsgekomen. De avond is als volgt opgedeeld: Proloog. 1. De beginjaren. 2. De geschiedenis van Rome. 3. Oost en West. 4. Auf deutsch. 5. Mopperende oude mannen 6. De gravin 7. In vertaling 8. Tamino en Pamina. Epiloog.
De cast is als volgt:

Openingsact                                       Erika Köth, Peter Schreier,
                                                         Hermann Prey, Walter Berry

Fiordiligi                                             Charlotte Margiono
Barbarina                                           Margaret Price
Donna Elvira                                       Teresa Zylis-Gara
Don Ottavio                                        Stuart Burrowes
Donna Anna                                        Gundula Janowitz
Leporello                                            Geraint Evans
Don Giovanni                                      Nicolai Ghiaurov
Zerlina                                               Olivera Miljakovic
Masetto                                              Rolando Panerai
Oebalus                                              Anthony Rolfe-Johnson
Melia                                                  Arleen Auger
Bastienne                                           Ileana Cotrubas
Colas                                                  Peter van den Bilt
Aminta                                               Reri Grist
Elisa                                                   Lucia Popp
Ilia                                                     Gundula Janowitz
Idamante                                            Luciano Pavarotti
Ascanio                                              Nathalie Stutzmann
Cecilio                                                Fiorenza Cossotto
Giunia                                                Dora Gatta
Sifare                                                 Kiri Te Kanawa
Sesto                                                 Tatiana Troyanos
Vitellia                                                Carol Neblett
Servilia                                               Catherine Malfitano
Annio                                                  Anne Howells
Publio                                                 Kurt Rydl
Zaide                                                  Felicity Lott
Osmin                                                 Arnold van Mill
Belmonte                                            Rolf Apreck
Constanze                                           Anna Moffo
Mademoiselle Silberklang                      Edda Moser
Madame Herz                                      Mady Mesplé
Monsieur Vogelsang                             Nicolai Gedda
Het Salieri Team                                  Roberta Alexander
                                                         Thomas Hampson
                                                         Robert Holl
Sandrina                                            Helen Donath
Belfiore                                              Werner Hollweg
Don Cassandro                                   Robert Holl
Don Pippo                                          Dietrich Fischer-Dieskau
Auretta                                              Inga Nielsen
Chichibio                                            Anton Scharinger
Bocconio                                            Clifford Grant
Eugenia                                             Felicity Palmer
Asdrubale                                          Anthony Rolfe-Johnson
Contessa Almaviva                             Leyla Gencer
Conte Almaviva                                  Gabriel Bacquier
Antonio                                              Derick Davies
Susanna                                             Mirella Freni
Vitellia II                                            Joan Sutherland
Donna Anna II                                    Elisabeth Grümmer
Don Ottavio II                                    Fritz Wunderlich
Donna Elvira II                                   Hildegard Hillebrecht
Leporello II                                        Georg Stern
Masetto II                                          Hans-Georg Knobel
Zerlina II                                           Edith Mathis
Tamino                                              Anton Dermota
Pamina                                              Lisa della Casa
Tamino II                                           Fritz Wunderlich
Pamina II                                          Anneliese Rothenberger
1. Geharnischter                                Claude Heather
2. Geharnischter                                Albrecht Peter
Slotact                                              Teresa Berganza