De Ochtend van 4 Dagelijks van 07.00 tot 09.00 uur

De Ochtend van 4 van 8 maart 2020

Muziek in deze uitzending

Uitzending 8 maart 2020

07:51

Uspud (1892); tweede akte

Leeuw, Reinbert de [piano]

07:48

Edward Elgar

Soliloquy (Arr.)

Bamberger Symphoniker

Jakub Hrusa

Albrecht Mayer [hobo]

Deutsche Grammophon

483 6622

07:45

Louise Farrenc

Trio voor piano, fluit en cello, op.45 in e kl.t. - deel III, "Scherzo. Vivace"

Eyal Ein-Habar [fluit] & Adi Tal [cello] & Lahav Shani [piano]

Meridian

CDE84624

07:42

Robert Schumann

Duetten (4), op.78 - nr.4, "Wiegenlied"

Pygmalion

Raphaël Pichon

Pygmalion

Harmonia Mundi

HMC 902239

07:39

Clara Schumann

Pianotrio, op.17 in g kl.t. - deel II, "Scherzo: Tempo di menuetto"

Beaux Arts Trio

Beaux Arts Trio

Philips

475 171-2

07:36

Sibinga, Theo Smit

Images (3) - deel I, "Dialogue (Faune et Gnome)"

Pameijer, Eleonore [dwarsfluit];Waardenburg, Erika [harp]

Etcetera

KTC 1530

07:33

Sergej Rachmaninov

Aleko ; Dans van de vrouwen

Royal Liverpool Philharmonic Orchestra

Vasily Petrenko

EMI Classics

50999 9 15473 2 3

07:30

Manuel de Falla

El sombrero de tres picos ; "Danza de la molinera" (dans van de molenaarsvrouw) (Arr.)

Katona Twins [gitaar] & David Garcia Mir [slagwerk]

Channel Classics

CCS SA 28809

07:27

Zoltán Kodály

Háry János, op.15 ; pantomime, "De oude vrouw"

Boedapest Festival Orkest

Ivan Fischer

Péter Lukács [altviool]

Philips

462 824-2

07:24

Felix Mendelssohn-Bartholdy

A midsummer night's dream, op.21 ; Ouverture (versie voor orkest)

Boston Symphony Orchestra

Seiji Ozawa

Deutsche Grammophon

439897-2

07:21

Concert voor viool en orkest nr.1 in D gr.t. - deel II, "Andante"

Kahn, Er-Gene [viool]

07:18

Barbara Strozzi

Aria a voce sola, op.8 ; "Che si può fare"

Kermes, Simone [sopraan] & La Magnifica Comunità

07:15

Edvard Grieg

Concert voor piano en orkest, op.16 in a kl.t. - deel II, "Adagio"

Bergen Filharmonisch Orkest

Andrew Litton

Stephen Hough [piano]

Hyperion

CDA 67824

07:12

Beach, Amy Marcy Cheney

Compositions (3), op.40 ; Berceuse (Arr.)

Rotterdams Philharmonisch Orkest

Nézet-Séguin, Yannick

Ottensamer, Andreas [klarinet]

Deutsche Grammophon

48010131

07:09

Anton Bruckner

Os justi

Tenebrae

Nigel Short

Tenebrae

Signum Classics

SIGCD430

07:06

Georges Ivanov Gurdjieff

Assyrische klaagvrouwen (Arr.)

Anja Lechner [cello] & Vassilis Tsabropoulos [piano]

ECM Records

9819613

07:03

Alan Hovhaness

Concert voor harp en strijkorkest, op. 267 - deel II, "Andante espressivo"

Fiamminghi

Rudolf Werthen

Yolanda Kondonassis [harp]

Telarc

CD-80530