De Ochtend van 4 Dagelijks van 07.00 tot 09.00 uur

De Ochtend van 4 van 2 januari 2019

Muziek in deze uitzending

Uitzending 2 januari 2019

07:57

Johannes Brahms

Hongaarse dans nr.12 in d kl.t. (Arr.)

Australian Chamber Orchestra

Richard Tognetti

Martin Fröst [klarinet]

Bis

BIS-SACD-1863

07:54

Nils Frahm

Hammers

Fuse

Fuse

Fusemusic

FM1601

07:51

Franz Berwald

Septet voor houtblazers, hoorn en strijkers in Bes gr.t. - deel III, "Finale. Allegro con spirito"

Gaudier Ensemble

Gaudier Ensemble

Hyperion

CDD22053

07:48

Bruckner, Anton

Locus iste

Tenebrae

Short, Nigel

Tenebrae

Signum Classics

SIGCD430

07:45

Bach, Johann Sebastian

Brandenburgs concert nr.6, BWV.1051 in Bes gr.t. - deel III, "Allegro"

Zefiro

Bernardini, Alfredo

Zefrio

Arcana

A 452

07:42

Pärt, Arvo

Pari Intervallo

Camerata RCO

Rijen, Jörgen van

Rijen, Jörgen [trombone];Wiedijk, Hein [clarinet]

Bis

2316

07:39

Fauré, Gabriel

Pianokwartet nr.1, op.15 in c kl.t. - deel II, "Scherzo. Allegro vivo"

Trio Wanderer

Trio Wanderer;Tamestit, Antoine [altviool]

Harmonia Mundi

HMC-902032

07:36

Hector Berlioz

Les nuits d'été, op.7 - nr.5, "Au cimetière (Clair de lune)"

Orchestre National des Pays de la Loire

John Axelrod

Véronique Gens [sopraan]

Ondine

ODE 1200-2

07:33

Franz Schubert

Moments musicaux voor piano (6) D.780, op.94 - nr.4 in cis kl.t.

Stephen Kovacevich [piano]

EMI

5552192

07:30

Georges Bizet

Jeux d'enfants ; Suite voor orkest, op.22 (Petite Suite) - deel III, "La toupie" (impromptu)

Koninklijk Concertgebouworkest

Bernard Haitink

Philips

4461982

07:27

Joseph Haydn

Pianotrio Hob.XV, nr.25 in G gr.t., "Zigeuner trio" - deel I, "Andante"

Trio Fontenay

Trio Fontenay

Teldec

0630-15857-2

07:24

Frantisek Benda

Concert voor fluit en orkest in e kl.t. - deel III, "Presto"

Kammerakademie Potsdam

Emmanuel Pahud [fluit] & Trevor Pinnock [klavecimbel]

EMI Classics

0 84220 2

07:21

Jan Dismas Zelenka

Sub tuum praesidium ZWV.157, nr.3 in d kl.t.

Collegium Vocale 1704 & Collegium 1704

Vaclav Luks

Collegium Vocale 1704 & Collegium 1704

Supraphon

SU 4160-2

07:18

Antonín Dvorák

Symfonie nr.7, op.70 in d kl.t. - deel III, "Scherzo. Vivace"

Boedapest Festival Orkest

Ivan Fischer

Channel Classics

CCS SA 30010

07:15

Luigi Boccherini

Kwintet voor gitaar en strijkkwartet nr.4 in D gr.t., "Fandango" - deel I, "Pastorale"

Cuarteto Casals

Cuarteto Casals [gitaar] & Carles [0] Trepat

Harmonia Mundi

HMC 902092

07:12

Dmitri Sjostakovitsj

Suite voor jazzorkest nr.2, "Jazz suite" - deel VI, "Wals nr.2"

Koninklijk Concertgebouworkest

Riccardo Chailly

Decca

4337 022

07:09

Maurice Ravel

Ma mère l'oye - nr.3, "Laideronnette, Imperatrice de pagodes"

Rotterdams Philharmonisch Orkest

Yannick Nézet-Séguin

EMI Classics

9 66342 2

07:06

Wolfgang Amadeus Mozart

Sonate voor piano nr.15, KV.545 in C gr.t., "Facile" - deel I, "Allegro"

Maria Joao Pires [piano]

Deutsche Grammophon

4277 682

07:03

Gershwin, George

Preludes voor piano (3) - nr.1, "Allegro ben ritmato e deciso" (Arr.)

Rotterdams Philharmonisch Orkest

Nézet-Séguin, Yannick

Ottensamer, Andreas [klarinet]

Deutsche Grammophon

48010131