Antoine Tamestit met Telemann en Bach
- Concerten
- Antoine Tamestit met Telemann en Bach
De Akademie für alte Musik Berlin ontvangt altviolist Antoine Tamestit in een programma met achttiende eeuwse muziek, vol Bach en Telemann.
Akademie für alte Musik Berlin en Antoine Tamestit
Elegantie en zinnelijkheid regeren in het spel van altviolist Antoine Tamestit. Dat schrijft de Akademie für alte Musik Berlin, die dan ook extatisch is om met de Franse musicus op tournee te gaan. Centraal staat de achttiende eeuw. De Akademie für alte Musik Berlin speelt drie concerten van Johann Sebastian Bach, waaronder een Brandenburgse. Een beetje plechtig, maar vooral ook feestelijk: dat echte zondagochtendgevoel.
Bach en Telemann
Telemann wordt altijd een beetje verwaarloosd ten opzichte van zijn tijdgenoot Bach, zei Antoine Tamestit tegen Franceinfo. Terwijl juist hij een wonderschoon concert voor altviool schreef. Vol beweging en gedrevenheid stuwen solist en orkest elkaar op. Ook hoort u een reconstructie van Bachs Concert in Es voor altviool. Georg Kallweit is concertmeester.
Driemaal Bach bij Akademie für alte Musik Berlin en Antoine Tamestit
Dit concert is niet meer beschikbaar
Brandenburgs concert nr.6, BWV.1051 in Bes gr.t. - compleet
Johann Sebastian Bach
Uitvoerenden: Akademie für Alte Musik Berlin, Bernhard Forck (Dirigent)
Concert voor altviool en strijkorkest TWV.51, nr.G9 in G gr.t. - compleet
Georg Philipp Telemann
Uitvoerenden: Akademie für Alte Musik Berlin, Bernhard Forck (Dirigent), Antoine Tamestit (altviool)
Sonate voor gamba en klavecimbel BWV.1029 in g kl.t. - compleet (Arr.)
Johann Sebastian Bach
Uitvoerenden: Akademie für Alte Musik Berlin, Bernhard Forck (Dirigent)
Concert voor altviool en strijkorkest in Es gr.t., "Naar BWV.1053"
Johann Sebastian Bach
Uitvoerenden: Akademie für Alte Musik Berlin, Bernhard Forck (Dirigent), Antoine Tamestit (altviool)
zondag 24 april 2022
OmroepAVROTROS
ComponistenJohann Sebastian Bach, Georg Philipp Telemann
UitvoerendenBernhard Forck (Dirigent), Antoine Tamestit (altviool)
EnsemblesAkademie für Alte Musik Berlin
TijdperkenHoog barok
LocatieConcertgebouw, Amsterdam