4 de Middag Elke werkdag van 14.00 tot 16.00 uur

4 de Middag van 7 november 2019

4 de Middag

Donderdag 7 november 2019, 14:00 - 16:00

4 de Middag Omroep MAX

Presentatie:

In deze uitzending

Muziek bij jouw middag. Luister maandag tot en met vrijdag naar dé muziek die de middag kleurt.

Muziek in deze uitzending

Uitzending 7 november 2019

14:51

George Gershwin

Oh, Kay! ; "Someone to watch over me" (Arr.)

André Previn [piano]

Philips

456 934-2

14:48

Jean Sibelius

Symfonie nr.2, op.43 in D gr.t. - deel I, "Allegretto - poco allegro - Tranquillo, ma poco a poco ravvivando il tempo a allegro"

Göteborg Symfonie Orkest

Neeme Järvi

Bis

CD 252

14:45

Franz Schubert

Winterreise D.911 - nr.14, "Der greise Kopf"

Peter Mattei [bariton] & Lars David Nilsson [piano]

Bis

2444

14:42

Carl Philipp Emanuel Bach

Concert voor cello en strijkorkest Wq.172 in A gr.t. - compleet

Amsterdam Sinfonietta

Candida Thompson

Steven Isserlis [cello]

Eigen opname NPO Radio 4

AVROTROS

14:39

Prokofjev, Sergej

Suite voor orkest nr.1, op.64b, "Romeo en Julia" - deel V, "Maskers"

Rotterdams Philharmonisch Orkest

Waart, Edo de

Decca

00289 4807522

14:36

Sergej Prokofjev

Suite voor orkest nr.1, op.64b, "Romeo en Julia" - deel IV, "Menuet (De aankomst van de gasten)"

Rotterdams Philharmonisch Orkest

Edo de Waart

Decca

00289 4807522

14:33

Joseph Haydn

Symfonie nr.73 in D gr.t., "La chasse" - deel IV, "La chasse. Presto"

Academy of Ancient Music

Christopher Hogwood

L'Oiseau Lyre

466 941-2

14:30

Nino Rota

Il casanova di Federico Fellini ; "Intermezzo delle mantide religiose"

Orchestra Filarmonica della Scala

Riccardo Chailly

Decca

4832869

14:27

Franz Schubert

Kwintet voor piano, viool, altviool, cello en contrabas D.667 in A gr.t., "Forellenkwintet"

Quatuor Ebène

Menahem Pressler [piano] & Quatuor Ebène

Erato

46259649

14:24

Georg Philipp Telemann

Concert voor blokfluit, fluit en strijkorkest TWV.52, nr.e1 in e kl.t. - deel I, "Largo" + deel II, "Allegro"

Musica Antiqua Köln

Reinhard Goebel

Michael Schneider [blokfluit] & Wilbert Hazelzet [fluit]

Archiv

4196 332

14:21

Bruckner, Anton

Locus iste

Tenebrae

Short, Nigel

Tenebrae

Signum Classics

SIGCD430

14:18

Mikhail Ippolitov-Ivanov

Turkse fragmenten (4), op.62 - nr.1, "Caravan"

Nationaal Symfonie Orkest van Oekraïne

Arthur Fagen

Naxos

8.553405

14:15

Sergej Rachmaninov

Etudes voor piano (8), op.33, "Etudes tableaux" - nr.2 in C gr.t.

Hélène Grimaud [piano]

Teldec

8573-84376-2

14:12

Luigi Boccherini

Concert voor cello en orkest nr.8 in D gr.t. - deel I, "Allegro con spirito"

Amsterdam Baroque Orchestra

Ton Koopman

Yo-Yo Ma [barokcello]

SONY

88875002252

14:09

Sergej Prokofjev

Suite voor orkest nr.1, op.64b, "Romeo en Julia" - deel II, "Tableau (De straat ontwaakt)"

Rotterdams Philharmonisch Orkest

Edo de Waart

Decca

00289 4807522

14:06

Water music; Suite HWV.348 in F gr.t. - deel III, "Menuet. Presto" & deel IV, "Air"

Syrene Saxophone Quartet

14:03

Isaac Albeniz

Iberia ; Suite - deel IV, "El puerto" (Arr.)

Philharmonia Orchestra

Yan Pascal Tortelier

Chandos

CHAN 8904